W jaki sposób ubierać się modnie?

Możesz mieć wrażenie, że moda jest niezwykle przejściowa, a dodatkowo kosztowna. W dzisiejszym poście pragniemy udowodnić, że nie musisz wydawać majątku żeby wyglądać modnie.

Wystarczy, że będziesz trzymać się paru sugestii, a Twoja garderoba będzie atrakcyjna oraz zaskakująca niezależnie od roku.

1. Przygotuj swoją szafę, zdecyduj, których ubrań już nie ubierasz oraz nie chcesz - podaruj je gdzieś albo sprzedaj - będziesz potrzebować dużo miejsca na kolejne ubrania, a ktoś inny może bardziej ucieszy się z ubrań, których Ty już nie założysz.

2. Rozpoznaj swój typ figury a także właściwe style. W trakcie wizyty w galerii pamiętaj o kanonach, jakie są korzystne dla Twojego typu figury, wtedy z pewnością wybierzesz ciuchy, jakie nie znudzą Ci się szybko oraz będą odpowiednie na różne uroczystości.

3. Zastanów się nad swoim ubiorem: jakie kroje lubisz nosić, w jakich ubraniach dobrze się czujesz, również nad tym gdzie pracujesz - ponieważ to często ma duży wpływ na ubiór codzienny.

4. Czas na zakupy! Pamiętaj, że nie musisz zapłacić wiele: wybierz parę ubrań, jakie są uniwersalne i bez trudności możemy je zestawiać ze sobą. W ten sposób wcale nie pożałujesz zakupu. Jeśli czujesz się niepewnie zabierz koleżankę na zakupy, ona na pewno bezstronnie oceni w czym Ci atrakcyjnie.

5. Weź kilka akcesoriów, butów oraz biżuterię i sprawdź, w jaki sposób łączyć je, to wbrew pozorom także zasadniczy element stroju. Dzięki dodatkom zdołasz utworzyć całkiem inny strój o innym charakterze w zasadzie ubierając takie same ciuchy!

Zbadaj dosadnie swoją szafę i na nadchodzące zakupy prawidłowo się przygotuj, wtedy skończysz pełna zapału i nowych pomysłów.

Jak poprawnie się ubrać jeśli jesteś przy sobie?

Nadwaga nie oznacza, że nie wolno Ci prezentować się pięknie! Musisz posiąść jedynie nieco wiedzy oraz lekka dawka śmiałości. Chodzi o ubieranie się w sposób, jaki spowoduje, że czujesz się wygodnie i akcentuje Twoje walory. Nadszedł czas, aby wykorzystać modę, żeby przedstawić to, co najlepsze.

1. Zapamiętaj priorytetowe reguły ubioru dla Twojej figury: kolorystyka, kroje... oto kilka z nich:

- ciemne kolory chowają, jasne podkreślają
- duże wzory uczynią, że będziesz wyglądać większa
- stroń od poziomych prążków - paski dla grubszych kobiet wyłącznie skośne bądź pionowe
- falbany noś tylko w miejscach, które chcesz uwidocznić - przyciągają wzrok

2. Noś odpowiednio dopasowaną bieliznę, jest ona bazą, jeżeli pragniesz świetnie wyglądać. Najbardziej odpowiednia będzie bielizna wyszczuplająca, jeśli wybierzesz bieliznę najwyższej jakości będziesz czuć się swobodnie.

3. Dobierz kreację do figury:

- jeżeli masz obszerne biodra oraz nogi (figura gruszki) - noś dopasowane spódniczki oraz spodnie, stroń od workowatych ubrań
- brzuch i ramiona (figura jabłko) - akcentuj walory, korzystaj z ubrań prostych, niedopasowanych, uwydatniaj zgrabne nogi oraz dekold

4. Nie zapominaj o dodatkach! Możesz zaszaleć w tym temacie, duże bransoletki oraz wisiory wyglądają fajnie na krągłych paniach. Pamiętaj o umiarze, nie chcesz przecież wyglądać jak choinka.

Stosując się do tych kilku fundamentalnych zasad zdołasz całkowicie odmienić swój look oraz nabrać pewności siebie.